استقبال های صورت گرفته از رویداد جذب سرمایه نوید بخش اتفاقات خوبی در حوزه اقتصاد فرهنگ و هنر است

استقبال های صورت گرفته از رویداد جذب سرمایه نوید بخش اتفاقات خوبی در حوزه اقتصاد فرهنگ و هنر است

به گزارش روابط عمومی نخستین رویداد تخصص جذب سرمایه، مهندس اکبر شیرکوند دبیر رویداد و رئیس اداره ارشاد شهر تهران در برنامه سلام صبح به خیر رادیو ایران گفت: فراخوان برگزاری نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه در حوزه فناوری های فرهنگی از ابتدای آذرماه اعلام شده است و علاقه مندان تا پایان دی ماه برای ثبت نام در رویداد فرصت دارند.

وی ادامه داد: در این رویداد تلاش ما این است که شرایط ایده آلی را فراهم آوریم تا کسب و کارهای فعال در حوزه فرهنگ و هنر بتوانند سریع تر و با طی روال کوتاه تری به سرمایه گذاران متصل شوند. در واقع این کسب و کارها در این رویداد می توانند عرضه مناسبی از فعالیت ها ی خود ارائه داده و سرمایه گذاران هم می توانند طبق برنامه ها و چشم اندازهای خود، بر روی کسب و کارهای ایده آل سرمایه گذاری نمایند.

شیرکوند افزود: تا کنون در حوزه فرهنگ و هنر پلتفرم ها و گجت های بسیار خوبی در کشور آغاز به کار کرده اند که نیاز به حمایت برای رونق و توسعه ی کسب و کار خود و همچنین اشتغال زایی دارند.

دبیر نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به استقبال صورت گرفته از این رویداد اشاره کرد و اظهار داشت: تا کنون هلدینگ ها و سرمایه گذاران بزرگی از بخش خصوصی و بخش دولتی برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی نموده اند که نوید بخش شکل گیری اتفاقات خوب و بزرگی در حوزه اقتصاد فرهنگ و هنر است.

وی در پایان خاطر نشان کرد علاقه مندان جهت شرکت در این رویداد و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس سایت این رویداد به نشانی www.abrezendegi.ir مراجعه نموده و علاوه بر استفاده از مطالب و مقالات ارزشمند، نسبت به ثبت نام نیز اقدام نمایند.