شمارش معکوس برای اختتامیه نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه در حوزه فناوری های فرهنگی آغاز شد

شمارش معکوس برای اختتامیه نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه در حوزه فناوری های فرهنگی آغاز شد

کمتر از 24 ساعت دیگر نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه در حوزه فناوری های فرهنگی با حضور 20 کسب و کار برگزیده و سرمایه گذاران بخش های دولتی و خصوصی، در محل آسمان نمای گنبد مینا واقع در منطقه فرهنگی و گردشگری اراضی عباس آباد تهران به ایستگاه نهایی خود خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه، این رویداد به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، بنیاد ملی توسعه ی فناوری های فرهنگی و موسسه ی فرهنگ و هنر در فضای مجازی با هدف جذب سرمایه و ایجاد یک زیست بوم منسجم از سرمایه گذاران و صاحبان ایده، کسب و کارها و استارت آپ ها در حوزه ی فناوری های فرهنگی، در پاییز 1399 کلید خورد.

بر اساس زمان بندی های اعلام شده و فراخوان های صورت گرفته، تا پایان آذرماه 99، 180 کسب و کار و استارت آپ در حوزه ی فناوری های فرهنگی برای حضور در این رویداد ثبت نام و اعلام آمادگی نمودند که از این میان در مرحله ی ارزیابی اولیه 53 تیم  و پس از ارزیابی های نهایی 20 تیم که بیشترین قابلیت جذب سرمایه را داشتند جهت حضور در این رویداد معرفی شدند.

شایان ذکر است که کسب و کارها، ایده ها و سرمایه گذاران حاضر در این رویداد، روز سه شنبه 5 اسفند ماه در محل آسمان نمای گنبد مینا گرد هم آمده و نقطه ی عطفی را در شکل گیری زیست بومی واحد از دست اندرکاران و حامیان حوزه ی فناوری های فرهنگی در کشور، شکل خواهند داد.